درباره عطرفام

وبسايت عطرفام با شعار " عطرفام ، رایحه رنگهای خوش زندگی " در مهرماه سال ١٣۹۲ فعاليت خود را به صورت رسمي آغاز نمود .

در سال ١٣۹۲با هدف گذاري دقيق و برنامه ريزي منسجم جمع آوري مطالب اين سايت توسط تيم كارشناسي عطرفام آغاز گرديد . مديران سايت با اهدافي نظير سهولت در خريد ، اطلاع رساني علمي و دقيق ، برقراري ارتباط مستقيم با مصرف كننده ي نهايي ، معرفي جديدترين عطرهاي روز دنيا ، ايجاد دانشنامه ي تخصصی عطر و ادكلن و در اختيار گذاشتن قیمتهاي لحظه اي ، برنامه هاي كوتاه مدت و دراز مدت خود را تدوين نمودند .

پيش از ورود عطرفام به عرضه ي فروش اينترنتي عطر و ادكلن ، سايتهاي ديگري نيز در اين زمينه فعاليت داشتند . اما عطرفام تفاوتهاي عمده اي با اين سايتها دارد .
مهمترين تفاوت عطرفام با سايتهاي مشابه ، ارائه ي محصولات ارجينال ميباشد . متاسفانه اكثريت فروشگاه هاي اينترنتي عطر و ادكلن ، اقدام به فروش عطرهاي تقلبي مي نمايند ، در صورتي كه كالاهاي ارائه شده توسط عطرفام ١٠٠٪ ارجينال هستند . اين وبسايت جهت جلب اعتماد مصرف كنندگان سيستم فروش را طوري طراحي نموده است که پس از خريد فاكتوري به شما داده ميشود كه حكم ضمانتنامه ي محصول را دارد .

دوستاني كه در تهران هستند اگر سفارش خود را قبل از ساعت ١٢ ظهر ثبت نمايند ، همان روز عطرشان را دريافت ميكنند و عزيزان شهرستاني حداكثر تا ٤٨ ساعت بعد عطرشان را دريافت خواهند کرد .

در تخفیفات دوره ای عطرفام ، در هر دوره تخفیفاتی برای رفاه حال دوستان عزیز در نظر گرفته می شود .
بسته بندي ( به دلخواه شما ) رايگان ميباشد . ارسال محصولات به سراسر ایران رایگان است .

همه ي اين تسهيلات و تلاشها صرفاً براي خريدي ساده ، مطمئن و اطلاع رساني دقيق ميباشد . مجموعه عطرفام در هر لحظه از شبانه روز آماده ي شنيدن انتقادات و پيشنهادات شما ميباشند .

" عطرفام ، رایحه رنگهای خوش زندگی "
مرور كردن فروشگاه ما بسيار آسان است شما مي توانيد به راحتي با استفاده از شاخه هاي موجود در سمت راست محصولات موجود در فروشگاه را مرور كنيد و بعد از انتخاب محصول مورد نظر فقط با يك كليك آن را به سبد خريد خود اضافه كنيد . در پايان بعد از تمام شدن خريد مي توانيد به سبد خريد خود رجوع كرده و محصولات موجود در آنجا را مرور كنيد. سپس هر تغيير لازمي را در سبد خريد خود اعمال كرده و سرانجام به مرحله پرداخت نهايي رجوع كنيد تا مراحل خريد شما از فروشگاه الكترونيكي ما به پايان برسد.

با تشكر از انتخابتان مديريت فروشگاه
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×